muduko_hello_berry

Muduko Hello prosto ZnadPlanszy

Ostatnio naszym grom przyjrzał się Sebastian Adamiak z ZnadPlanszy – ojciec dziewięciomiesięczniaka, który okazał się rewelacyjnym małym recenzentem. 🙂

Jesteście ciekawi jakie są jego spostrzeżenia i opinie dotyczące poszczególnych produktów? To koniecznie przeczytajcie wybrane poniższe fragmenty. A jeśli chcecie zobaczyć całość, to zapraszamy na stronę artykułu ZnadPlanszy.

Widzę Kształty. Przez pierwsze miesiące życia niemowlak nie rozróżnia kolorów i kontrastowe, czarno-białe karty są świetnym sposobem na wspomaganie rozwoju jego wzroku. Ilustracje przedstawiają standardowe dla takich produktów kształty, ale to bardzo dobrze….”

Widzę Kolory są skierowane dla nieco starszych dzieci, które wyraźniej widzą kolory i są nimi zainteresowane. To już jest absolutny hit w naszym domu, co pokazuje stan trzech faworytek Filipa. Dzięki tej zabawce możemy obserwować, że nasze dziecko zaczyna mieć swoje preferencje i ulubione kolory czy kształty. ….”

„Poznaję Zwierzęta to zestaw, który według pudełkowych informacji mogę prezentować Filipowi od niecałego tygodnia. Produkt jest po prostu skierowany do dzieci, które skończyły dziewiąty miesiąc życia. Tutaj mamy do czynienia już z bardziej kreatywną i rozwojową zabawą, gdyż rodzic ma nauczyć dziecko nazw podstawowych zwierząt……”

Układam Stwory to „najpoważniejsza” propozycja spośród tych czterech tytułów. Tutaj już dziecko ma za zadanie z trzech kart ułożyć konkretnego zwierzaka. Możemy też się zabawić w szalonego naukowca i stworzyć półlwa, półpszczołę, ale w standardowej wersji jednak chodzi o prawdziwe zwierzaki…..”

Najlepszym podsumowaniem tego co sądzi Filip o tych kartach jest poziom ich zużycia. To najlepsza recenzja jaką można im wystawić. Mnie spodobały się na tyle, że już kupiłem je na prezent dla innego niemowlaka…

PEŁEN ARTYKUŁ 

Zobacz też

jak obecość zwierząt wpływa na rozwój dziecka

Wpływ zwierząt na rozwój dziecka

Zwierzak w domu to z pewnością dużo radości oraz ciepła. To przyjaciel na dobre i na złe, z którym można się bawić. A czy wiesz, że zwierzęta mają pozytywny wpływ

5 powodów, dla których warto grac w domino

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że większość z Was kojarzy grę DOMINO. Wbrew pozorom jest to bardzo ekscytująca gra, która niesie za sobą wiele korzyści. Co daje domino? Poznaj 5 powodów,

Jak pomóc dziecku wybrać zawód?

Pamiętasz, kim chciałaś/eś być w dzieciństwie? Jeśli tak, koniecznie daj znać! Twoje dziecko, szczególnie w wieku przedszkolnym zapewne również ma upodobania i pierwszy wybór zawodu, który zapewne zmieni się niejednokrotnie.