muduko_hello_berry

Zu&Berry w krainie alpak

Nasza Pani product manager postanowiła ostatnio zabrać ze sobą Alpakę -Berry i wybrać się do podkrakowskiego gospodarstwa Coniraya gdzie poznała niezwykle przyjazne futrzaki. Wspaniałe miejsce i cudowne zwierzaki ją dosłownie zauroczyły i z pewnością tam jeszcze wróci z całą rodziną.

Po wizycie w Coniraya trzyletnia Hania orzekła, że alpaki są takie mięciutkie jak kocyk, a pięcioletniemu Bogusiowi bardzo spodobała się nowo narodzony członek alpaczej rodziny, czule karmiony przez panią opiekunkę. Ale i ich rodzice zgodnie potwierdzają, że przytulenie się do alpaki to niezwykle miłe doświadczenie – doprawdy warto po ciężkim tygodniu odstresować się na alpakoterapii (i zagrać z dziećmi w gry sygnowane przez alpakę Berry i surykatkę Zu :).

P.S. W Conirayi oprócz alpak można też zapoznać się z lamami (są bardzo kulturalne, nie plują!).

 

Więcej informacji o Coniraya przeczytacie na stronie.

Zobacz też

jak obecość zwierząt wpływa na rozwój dziecka

Wpływ zwierząt na rozwój dziecka

Zwierzak w domu to z pewnością dużo radości oraz ciepła. To przyjaciel na dobre i na złe, z którym można się bawić. A czy wiesz, że zwierzęta mają pozytywny wpływ

5 powodów, dla których warto grac w domino

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że większość z Was kojarzy grę DOMINO. Wbrew pozorom jest to bardzo ekscytująca gra, która niesie za sobą wiele korzyści. Co daje domino? Poznaj 5 powodów,

Jak pomóc dziecku wybrać zawód?

Pamiętasz, kim chciałaś/eś być w dzieciństwie? Jeśli tak, koniecznie daj znać! Twoje dziecko, szczególnie w wieku przedszkolnym zapewne również ma upodobania i pierwszy wybór zawodu, który zapewne zmieni się niejednokrotnie.