muduko_hello_berry

Czym będzie się bawić Twoje dziecko w 2020?

Targi Kids Time to jedne z największych targów Zabawek i Akcesoriów dla Mam. Po raz kolejny Kielce stały się miejscem prezentacji najnowszych trendów wśród artykułów niezbędnych dla mamy i dziecka.

Również Muduko Hello po raz kolejny znalazło się pośród 600 wystawców z różnych zakątków świata prezentując swoją ofertę dla najmłodszych. W pierwszej połowie nowego roku 2020 pojawi się kilka nowości o których można przeczytać więcej poniżej!

Czym z serii Muduko Hello będzie mogło się bawić dziecko w 2020 roku?

Dziecioskoczki 

Niewątpliwie to najbardziej skoczna oferta w nowościach! Poznajcie „Dziecioskoczki” grę dla najmłodszych, która została stworzona przez Reinera Knizię, jednego z najbardziej uznanych twórców gier na świecie!

Pełna emocjonującego podskakiwania, kojarzenia faktów, zwinności i szybkości czyli to co dzieci lubią najbardziej!

Jak w to grać?

dziecioskoczki
Okładka gry dziecioskoczki

Zapamiętaj sekwencję kart, wykładaną przez opiekuna i skacz w odpowiedniej kolejności po mięciutkich matach!

Jeśli znudzi wam się wariant podstawowy, pora na kolejny! Rozłóż maty tak, aby były dostępne dla każdego z uczestników zabawy. Przygotuj stosiki kart według koloru rewersów, niech każdy weźmie wybrany przez siebie stosik. Pora na zabawę! Odkrywamy pierwszą kartę ze stosu, każdy gracz chwyta swoją kartę i rusza aby odłożyć ją na odpowiednią matę! Kto pierwszy ten lepszy!

Niewątpliwie Dziecioskoczki to świetny pretekst do tego, aby razem z dziećmi poruszać się na świeżym powietrzu!

Bałagan w przedszkolu

Czy da się zaszczepić w najmłodszych radość z powodu sprzątania? Z pewnością odpowiadamy, że oczywiście! „Bałagan w przedszkolu” to tytuł, dzięki któremu najmłodsi poznają podstawy sprzątania i segregacji zabawek a do tego będą mogli popracować nad refleksem oraz spostrzegawczością!

Okładka gry
Okładka gry „Bałagan w przedszkolu”

Na czym polega najbardziej podstawowy wariant gry?

To proste! Zróbcie bałagan z żetonami, w taki sposób, aby wszystkie były rewersem do góry. Następnie na środku połóżcie planetkę. Każdy gracz kolejno odkrywa żeton, jeśli na dwóch żetonach odnajdziemy ten sam przedmiot, zabieramy to jakie nasze punkty. Wygrywa ten, kto posprząta najwięcej zabawek!

Pora pokazać najmłodszym, że sprzątanie również może być świetną zabawą!

Godnym uwagi tytułem na naszej liście są „Kolorowe buty”. jest Kolory to nieodłączny element naszego życia i jeden z pierwszych kroków naszej edukacji w celu jak najlepszego opisywania świata. Dlatego powstała gra „Kolorowe buty”! To tytuł, który pomoże dzieciom poznać nazwy kolorów nie tylko w języku polskim ale również angielskim!

Gra wyposażona jest w przezroczyste żetony, które ułatwią nam zapamiętanie koloru, kładąc je w odpowiednie miejsce. Co więcej przezroczyste żetony można ze sobą mieszać, sprawdzając jakie kolory powstaną! Co wyjdzie z połączenia niebieskiego i żółtego?

Niewątpliwie poznawanie kolorów, nigdy nie było jeszcze tak ciekawe!

Demo okładki gry Moja!

Moja!

Czy nauka matematyki może być fajna? Z grą „Moja!” jak najbardziej! Skąd ten tytuł? To proste, rozwiązuj zadania matematyczne i spraw aby wszystkie punkty były Twoje! Rozwiązuj zadania matematyczne, które pokazują się na kartach. Dodawaj, odejmuj i zgarniaj punkty. Zarówno w trybie solo jak i przy rodzinnej rozgrywce!

Nauka matematyki jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca!

Rysostwory

Rysostwory to fenomenalny tytuł, aby najmłodsi mogli wykazać się kreatywnością podczas nauki tworzenia Rysostworów! Ciała, oczy, nosy, usta i wyjątkowe przedmioty! Istnieje ogromna liczba kombinacji! Czy razem będziecie w stanie stworzyć chociaż część z nich? „Rysostwory” to aż dziewięć wariantów gry oraz wiele godzin potwornie dobrej zabawy dla każdego!

Okładka Rysostworów w przygotowaniu

Jak się zabrać do tworzenia Rysosworów?

Jednym z wariantów rozgrywki jest rysowanie stworów. Każdy z graczy otrzymuje kartkę oraz coś do rysowania. Karty dzielimy na odpowiednie stosy (ciało, oczy, usta, nos oraz wyjątkowy przedmiot, który wyróżnia danego stwora – i przystępujemy do działania. Rysujemy stwora zgodnie z wylosowanymi kartami i czytamy jego imię.

Oswajanie strachu nigdy nie było bardziej przyjazne!

Już niedługo o wszystkich nowościach szczegółowo będziemy informować na stronie MUDUKO.

 

Zobacz też

pomysły na zbawy w ogrodzie

Pomysły na zabawy w ogrodzie dla dzieci

Ogród pełen jest potencjału do tworzenia niesamowitych zabaw dla dzieci. To idealne miejsce, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawić się i rozwijać swoje umiejętności. Oprócz tradycyjnych zabaw na

Jak nauczyć dziecko przegrywać?

Dorastanie to czas pełen wyzwań, a jednym z nich jest nauka radzenia sobie z porażkami. Dzieci, podobnie jak dorośli, muszą nauczyć się przegrywać i radzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi