muduko_hello_berry

Świat Przyjazny Dziecku – nagrody przyznane

Logo Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka to pierwsza w Europie Wschodniej organizacja pożytku publicznego, której celem jest przeciwdziałanie krzywdzie wobec dzieci.

KOPD powstało w 1981 roku, a jego główną misją stały się działania na rzecz pokrzywdzonych dzieci oraz ich rodzin.

Od prawie dwudziestu lat, KOPD organizuje konkurs „Świat przyjazny Dziecku”. Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów i rzeczy, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju wrażliwości dziecka.

O tym, jak wspierać i czym zajmuje się KOPD możecie przeczytać na ich stronie.

Dlaczego udział w konkursie jest tak istotny?

Dzięki udziałowi w konkursie, KOPD otrzymuje środki potrzebne na świadczenie pomocy, które zostały ujęte w statucie. Do takich celów należą między innymi, zagwarantowanie pomocy psychologicznej dzieciom pokrzywdzonym.

W rezultacie czego już po raz drugi wzięliśmy udział w konkursie! W skład kapituły KOPD wchodzili Artur Barciś, Małgorzata Janina Berwid, Magdalena Dulęba-Basior, Dorota Karbowska-Zawadzka, Mirosława Kątna, Magdalena Łazarkiewicz, Justyna Marszałkowska-Jakubik, Dorota Mazurek, Anna Oka, dr Aleksandra Piotrowska, Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Katarzyna Stoparczyk, Anna Wakulak, prof. Mieczysław Wasilewski, Dorota Zawadzka oraz honorowy członek w osobie prof. Adama Frączka (byłego rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej).

I oto po prawie tygodniu mamy wyniki! Nasza gra „Kto pierwszy ten lepszy” otrzymała nagrodę „Świata Przyjaznego Dziecku!”.

Nagroda Główna „Świat Przyjazny Dziecku” dla „Kto Pierwszy Ten Lepszy”

Na koniec, największe podziękowania należą się Wam! Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście, kupując nasze produkty!

Zobacz też

książeczki obrazkowe muduko dla dzieci

Czego uczą książki obrazkowe dla dzieci?

Książeczki obrazkowe to świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Jednocześnie każda książka posiada walory edukacyjne. Czego uczą książki obrazkowe dla dzieci? Czego mogą nauczyć książeczki obrazkowe? Książki obrazkowe dla

złość jak ją opanować

Jak nauczyć dziecko radzić sobie ze złością?

Wydawać by się mogło, że dzieciństwo jest beztroskie. Nic bardziej mylnego. Dziecko doświadcza silnych i trudnych emocji takich, jak chociażby złość. Jak nauczyć dziecko radzić sobie ze złością? 5 sposobów

sposoby na naukę rozróżniania kształtów

Jak nauczyć dziecko odróżniać kształty?

Uczenie dziecka różnych rzeczy rozpoczyna się znacznie wcześniej niż w wieku przedszkolnym czy szkolonym. A to dlatego, że maluszek z miesiąca na miesiąc jest ciekawszy świata. Oczywiście tutaj ogromną rolę