muduko_hello_berry

Dziecięca Gra Roku Targów Gra i Zabawa 2019

„Kto pierwszy ten lepszy – potworna wyszukiwanka” to gra z lini Zu&Berry, która otrzymała nagrodę Dziecięcej Gry Roku 2019 Targów Gry i Zabawa!

Targi Gra i Zabawa to jedno z największych wydarzeń planszówkowych odbywających się w naszym kraju. Projekt ten zyskał miano pomorskiego święta miłośników gier, a dzięki wielu pozytywnym opiniom mediów zyskał uznanie jako znakomity projekt familijny.

Dumą rozpiera nas fakt, że podczas takiego wydarzenia nasza gra „Kto pierwszy ten lepszy” została uhonorowana tytułem Dziecięcej Gry Roku 2019!

Dziękujemy za ogromne zaufanie, którym nas obdarzyliście!

O czym jest gra „Kto pierwszy ten lepszy?”

Psotne potworki rozbiegły się po planszy! To miminki. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie uwielbiają się bawić w naśladowanie.

Rzuć kostkami i zobacz, którego miminka masz odszukać tym razem. Może zielonego i zdziwionego?

Gdy znajdziesz małego urwisa, jak najszybciej przyjmij odpowiednia pozę. Udało się? Kto pierwszy, ten lepszy!

Wesołe miminki robią śmieszne minki! Te potworki są zabawne i nie budzą wcale grozy. Gdy je znajdziesz, jak najszybciej odpowiednie przyjmij pozy!

W imieniu Zu&Berry nagrodę odebrała Paulina Ohar-Zima – Product Manager marki Zu&Berry, która na co dzień zajmuje się marką.

Paulina Ohar-Zima – Product Manager serii Zu&Berry z nagrodą

Zobacz też

Pomysły na prezent dla dziecka na Mikołajki

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na upominek dla swojego malucha? Nie martw się! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pomysły na prezent dla dziecka na Mikołajki! Prezenty

Czy rodzic ma wpływ na to, aby dziecko było empa …

Większość świadomych własnego rodzicielstwa rodziców pragnie być rodzicem refleksyjnym, analizującym swoje zachowania wobec dziecka. Chce być rodzicem responsywnym, odpowiadającym na potrzeby dziecka. Chce z jednej strony dawać własnemu dziecku poczucie

książeczki kontrastowe dla niemowląt

Jak rozwija się wzrok dziecka?

Czy wiesz, że rozwój prawidłowy rozwój oka zajmuje kilka lat? A w pierwszych 24 miesiącach jest on niezwykle dynamicznym procesem. Jak rozwija się wzrok dziecka w poszczególnych okresach? Jak rozwija