muduko_hello_berry

Dziecięca Gra Roku Targów Gra i Zabawa 2019

„Kto pierwszy ten lepszy – potworna wyszukiwanka” to gra z lini Zu&Berry, która otrzymała nagrodę Dziecięcej Gry Roku 2019 Targów Gry i Zabawa!

Targi Gra i Zabawa to jedno z największych wydarzeń planszówkowych odbywających się w naszym kraju. Projekt ten zyskał miano pomorskiego święta miłośników gier, a dzięki wielu pozytywnym opiniom mediów zyskał uznanie jako znakomity projekt familijny.

Dumą rozpiera nas fakt, że podczas takiego wydarzenia nasza gra „Kto pierwszy ten lepszy” została uhonorowana tytułem Dziecięcej Gry Roku 2019!

Dziękujemy za ogromne zaufanie, którym nas obdarzyliście!

O czym jest gra „Kto pierwszy ten lepszy?”

Psotne potworki rozbiegły się po planszy! To miminki. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie uwielbiają się bawić w naśladowanie.

Rzuć kostkami i zobacz, którego miminka masz odszukać tym razem. Może zielonego i zdziwionego?

Gdy znajdziesz małego urwisa, jak najszybciej przyjmij odpowiednia pozę. Udało się? Kto pierwszy, ten lepszy!

Wesołe miminki robią śmieszne minki! Te potworki są zabawne i nie budzą wcale grozy. Gdy je znajdziesz, jak najszybciej odpowiednie przyjmij pozy!

W imieniu Zu&Berry nagrodę odebrała Paulina Ohar-Zima – Product Manager marki Zu&Berry, która na co dzień zajmuje się marką.

Paulina Ohar-Zima – Product Manager serii Zu&Berry z nagrodą

Zobacz też

złość jak ją opanować

Jak nauczyć dziecko radzić sobie ze złością?

Wydawać by się mogło, że dzieciństwo jest beztroskie. Nic bardziej mylnego. Dziecko doświadcza silnych i trudnych emocji takich, jak chociażby złość. Jak nauczyć dziecko radzić sobie ze złością? 5 sposobów

sposoby na naukę rozróżniania kształtów

Jak nauczyć dziecko odróżniać kształty?

Uczenie dziecka różnych rzeczy rozpoczyna się znacznie wcześniej niż w wieku przedszkolnym czy szkolonym. A to dlatego, że maluszek z miesiąca na miesiąc jest ciekawszy świata. Oczywiście tutaj ogromną rolę

jakie dać obowiązki domowe dziecku

Obowiązki domowe dla dzieci – jakie? I jak …

Obowiązki domowe dzieci to przede wszystkim sprzątanie zabawek po zabawie. Im maluch jest starszy, tym nowych obowiązków przybywa. Jakie czynności powinny wykonywać nasze pociechy? I jak się zabrać do obowiązków