muduko_hello_berry

Dziecięca Gra Roku Targów Gra i Zabawa 2019

„Kto pierwszy ten lepszy – potworna wyszukiwanka” to gra z lini Zu&Berry, która otrzymała nagrodę Dziecięcej Gry Roku 2019 Targów Gry i Zabawa!

Targi Gra i Zabawa to jedno z największych wydarzeń planszówkowych odbywających się w naszym kraju. Projekt ten zyskał miano pomorskiego święta miłośników gier, a dzięki wielu pozytywnym opiniom mediów zyskał uznanie jako znakomity projekt familijny.

Dumą rozpiera nas fakt, że podczas takiego wydarzenia nasza gra „Kto pierwszy ten lepszy” została uhonorowana tytułem Dziecięcej Gry Roku 2019!

Dziękujemy za ogromne zaufanie, którym nas obdarzyliście!

O czym jest gra „Kto pierwszy ten lepszy?”

Psotne potworki rozbiegły się po planszy! To miminki. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie uwielbiają się bawić w naśladowanie.

Rzuć kostkami i zobacz, którego miminka masz odszukać tym razem. Może zielonego i zdziwionego?

Gdy znajdziesz małego urwisa, jak najszybciej przyjmij odpowiednia pozę. Udało się? Kto pierwszy, ten lepszy!

Wesołe miminki robią śmieszne minki! Te potworki są zabawne i nie budzą wcale grozy. Gdy je znajdziesz, jak najszybciej odpowiednie przyjmij pozy!

W imieniu Zu&Berry nagrodę odebrała Paulina Ohar-Zima – Product Manager marki Zu&Berry, która na co dzień zajmuje się marką.

Paulina Ohar-Zima – Product Manager serii Zu&Berry z nagrodą

Zobacz też

5 powodów, dla których warto grac w domino

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że większość z Was kojarzy grę DOMINO. Wbrew pozorom jest to bardzo ekscytująca gra, która niesie za sobą wiele korzyści. Co daje domino? Poznaj 5 powodów,

Jak pomóc dziecku wybrać zawód?

Pamiętasz, kim chciałaś/eś być w dzieciństwie? Jeśli tak, koniecznie daj znać! Twoje dziecko, szczególnie w wieku przedszkolnym zapewne również ma upodobania i pierwszy wybór zawodu, który zapewne zmieni się niejednokrotnie.

wpływ zabawy na rozwój dzieci

Jak zabawa wpływa na rozwój dziecka?

Czy wiesz, że rola zabawy w wieku przedszkolnym jest niezwykle istotna i ma wpływ na rozwój fizyczny dziecka? Dlatego my, jako rodzice, osoby dorosłe, powinniśmy pozwolić naszym pociechom na swobodną