muduko_hello_berry

Targi Norymberga 2020

Spielwarenmesse 2020 – nie mogło zabraknąć tu bohaterów serii Muduko Hello!

Berry na niebieskim dywanie

Feeria barw, tekstur i dźwięków – takie właśnie są coroczne Targi Gier i Zabawek w Norymberdze.

Nasze dzielne podróżniczki Zu i Berry przemierzyły dziesiątki kilometrów po obszernych halach norymberskiego Messe, w poszukiwaniu nowych gier i inspiracji, a przy okazji spotkały się z dawnymi przyjaciółmi i nawiązały nowe współprace.

Poznajcie Marię Malashevich z Simple Rules – w ręce trzyma oryginalne wydania „Matrioszek” i „Łowów na nakrycia głowy”

Maria z oryginalnym wydaniem Matrioszek

Kilka stoisk dalej nasze przyjaciółki z wydawnictwa Huch! – Silvia i Britta (która doskonale mówi po polsku). To od nich kupiliśmy prawa  do „Kokonany”, a jeszcze w tym roku spodziewajcie się kolejnej nowości od tego wydawnictwa. Podpowiedzią niech będzie pudełko, które Silvia trzyma w ręku.

Silvia oraz Britta z naszą nadchodzącą nowością!

Na spotkanie z Zu wpadła też Sofia z Magellana – to właśnie to wydawnictwo stworzyło oryginalne wersje „Puk, puk, kto tam?” oraz nagrodzonej tytułem Dziecięca Gra Roku „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Sofia z Zu

Z ogromną radością przetestowaliśmy również mnóstwo gier z najsłynniejszymi ich twórcami – Reinerem Knizią i jego asystentką Karen (a także starą kumpelą Zu, lemurką Cottą) oraz z Martinem Andersenem. Spodziewajcie się więc kolejnych ciekawych nowości!

Reiner Knizia, Karen oraz Cotta!

Zobacz też

jak obecość zwierząt wpływa na rozwój dziecka

Wpływ zwierząt na rozwój dziecka

Zwierzak w domu to z pewnością dużo radości oraz ciepła. To przyjaciel na dobre i na złe, z którym można się bawić. A czy wiesz, że zwierzęta mają pozytywny wpływ

5 powodów, dla których warto grac w domino

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że większość z Was kojarzy grę DOMINO. Wbrew pozorom jest to bardzo ekscytująca gra, która niesie za sobą wiele korzyści. Co daje domino? Poznaj 5 powodów,

Jak pomóc dziecku wybrać zawód?

Pamiętasz, kim chciałaś/eś być w dzieciństwie? Jeśli tak, koniecznie daj znać! Twoje dziecko, szczególnie w wieku przedszkolnym zapewne również ma upodobania i pierwszy wybór zawodu, który zapewne zmieni się niejednokrotnie.