muduko_hello_berry

Seria Baby geek

Baby Geek seria

Z myślą o fanach popkultury, którzy nie mylą obrączki z Jedynym Pierścieniem i wiedzą, jak wykonać wolkański salut, przygotowaliśmy serię produktów Baby Geek, dzięki którym bycie fantastycznym rodzicem stanie się jeszcze łatwiejsze! Zależało nam na tym, by te produkty nie tylko wspierały rozwój małego dziecka, ale przede wszystkim, by dawały też frajdę rodzicom, którzy dzięki nim będą w stanie w prosty sposób przenieść swoich najbliższych do wielu rozmaitych światów.

Baby Geek seria

Baby Geek oferuje dwa produkty: Geekowe Memoski i Geekowe Kontrasty. Oba produkty składają się z heksagonalnych płytek, nawiązujących kształtem do kości RPG, które zawierają postaci z ulubionych filmów, gier wideo, komiksów i książek.

Premiera już 4 maja – w Dzień Gwiezdnych Wojen!

Geekowe Memoski

Świat popkultury to nie tylko kultowi bohaterowie, ale i potwory. Dzięki Geekowym Memoskom można bez obaw wprowadzać dziecko w te fantastyczne historie – ilustracje przedstawiające takie stworki jak King Kong czy Obcy są ukazane tu w sposób sympatyczny, a nie przerażający. 24 heksagonalne płytki mogą być wykorzystywane różnorako – z jednej strony jako gra klasyczna gra pamięciowa, ale również jako forma zabawy w opowiadanie historyjek czy tworzenie wyrazów dźwiękonaśladowczych. Dzięki specyficznym postaciom (nie psom czy kotom) dzieci i rodzice mają możliwość rozwijać wyobraźnię w zupełnie nowych obszarach.

Geekowe Kontrasty

15 dwustronnych kafelków z czarno-białymi rysunkami i kolorowymi akcentami to nie kolejny nudnym produktem dla niemowlaków. Na płytkach rodzice znajdą symbole i postaci z takich arcydzieł jak „Gwiezdne Wojny”, „Władca Pierścieni”, czy „Powrót do przyszłości”. Można po nie sięgać już od pierwszych dni życia i w raz z rozwojem maluszka rozszerzać możliwości zabawy o wydawanie odgłosów dźwiękonaśladowczych czy wplatanie w proste opowieści wątków z ulubionych filmów i książek.

geekowe kontrasty

Produkt polecany przez psychologów

Nie ma jednego prawidłowego sposobu korzystania z kart. To, jak zostaną one wykorzystane, zależy od rodziców, którzy najlepiej znają swoje dziecko i mogą dostosować zabawę czy opowiadania do jego potrzeb. Dzięki nawiązaniom do pasji rodziców czas spędzony wspólnie przy produktach Baby Geek może być jeszcze przyjemniejszy i pozytywnie wpływać na relację z dzieckiem.” – Aleksandra Radomska-Budnik psychoterapeuta młodzieży i młodych dorosłych, gospodyni podcastu Fantastyczna Kozetka.

 

Zobacz też

pomysły na zbawy w ogrodzie

Pomysły na zabawy w ogrodzie dla dzieci

Ogród pełen jest potencjału do tworzenia niesamowitych zabaw dla dzieci. To idealne miejsce, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawić się i rozwijać swoje umiejętności. Oprócz tradycyjnych zabaw na

Jak nauczyć dziecko przegrywać?

Dorastanie to czas pełen wyzwań, a jednym z nich jest nauka radzenia sobie z porażkami. Dzieci, podobnie jak dorośli, muszą nauczyć się przegrywać i radzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi