muduko_hello_berry

Kolorowanki wewnątrz pudełek

bajkowe stworki wnętrze

Pewnie znacie już nasze kolorowanki wewnątrz pudełek. W Muduko Hello stawiamy na niebanalne rozwiązania. Wspieramy rodziców w rozbudzaniu kreatywności u dzieci, dlatego na nowo stworzyliśmy wnętrza opakowań naszych produktów. 

bajkowe stworki wnętrze

O przygotowanie wewnętrznych stron naszych nowych pudełek prosiliśmy Kasię, która na Instagramie jako @mama_z_kartonu, tworzy dla dzieci zabawki, dekoracje i pomoce edukacyjne z kartonu.

Kasia stworzyła dla Was trzy wnętrza kartoników, w które pakowane są nasze produkty. Każdy z nich jest inny, każdy rysowany odręcznie, każdy możecie wykorzystać we wspólnej zabawie z dziećmi. Kupując kilka naszych produktów, macie szansę zebrać całą kolekcję kartonowych wnętrz.

Zajrzyjcie do środka!

MÓJ DZIEŃ

Plansza zachęca dziecko do nauki planowania swojego dnia oraz pomaga w nazywaniu emocji.

Dziecko z pomocą spinaczy do bielizny może zaznaczać swoje samopoczucie oraz zaplanowane czynności na dany dzień. Wycieczka? Wizyta u dziadków? Dziecko z łatwością może zaplanować swój czas.

W pudełku jest też miejsce na schowanie dziecięcych skarbów. Kamyk, muszelka czy piórko znalezione w parku możecie odłożyć w specjalnym miejscu.

MOJA GRA

Gratka dla miłośników gier. Za pomocą pustej planszy możecie stworzyć własną grę, która będzie odpowiadała na Wasze potrzeby, zainteresowania dziecka lub trudniejsze sytuacje.

Dziecko ma problem z myciem zębów? Zróbcie tematyczną grę, w którą zagra cała rodzina. Pokolorujcie planszę. Wspólnie z dzieckiem wymyślcie zasady i reguły gry. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, takiej gry nie będzie miał nikt inny!

MAŁY OBSERWATOR PRZYRODY

Śnieg w środku lata? To możliwe! Pogoda jest zmienna i czasami naprawdę może nas zaskoczyć, dlatego zachęcamy Was do zabawy w małego obserwatora przyrody.Wewnątrz pudełka znajdziecie wyjątkową planszę, którą możecie wykorzystać do prowadzenia obserwacji tego, co dzieje się za oknem. Taka zabawa nauczy Twoje dziecko określania pogody, temperatury, pory roku, dni tygodnia i miesięcy.

Dziecko z pomocą spinaczy do bielizny i pionków od planszówek z łatwością będzie mogło zaznaczać na planszy wyniki swoich obserwacji.

Mamy nadzieję, że nowe opakowania sprawią Waszym dzieciom dużo radości i że chętnie będziecie z nich korzystać.

kolorowanka wnętrze

 

Zobacz też

pomysły na zbawy w ogrodzie

Pomysły na zabawy w ogrodzie dla dzieci

Ogród pełen jest potencjału do tworzenia niesamowitych zabaw dla dzieci. To idealne miejsce, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawić się i rozwijać swoje umiejętności. Oprócz tradycyjnych zabaw na

Jak nauczyć dziecko przegrywać?

Dorastanie to czas pełen wyzwań, a jednym z nich jest nauka radzenia sobie z porażkami. Dzieci, podobnie jak dorośli, muszą nauczyć się przegrywać i radzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi